CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Automatizace domácnosti v podání Somfy

 

 

 

Pohodlné, bezpečné a úsporné ovládání domácnosti

 

Představte si ten komfort, kdy se všechny žaluzie vaší domácnosti přizpůsobí vašemu požadavku jen na základě jednoho kliknutí na chytrém telefonu. Přesně to nabízí automatizace domácnosti - TaHoma® switch od našeho partnera, společnosti Somfy.

 

 

Chytrá domácnost, o které jste vždy snili

 

V automatizované domácnosti můžete pohodlně ovládat ze svého mobilního telefonu nebo jiného zařízení nejen stínění, ale i osvětlení a přístup k domu. Získáte nejen vysoký komfort, ale i bezpečí a úspory na vytápění. Můžete totiž ovládat nejen veškeré stínění vašeho domova, ale i osvětlení opatřené chytrými žárovkami Philips Hue, promyšlené interiérové i exteriérové kamery, alarmy, chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper nebo Somfy Termostat a termostatické hlavice.

S použitím chytrých čidel se nemusíte bát, že vaši markýzu zničí silný vítr. Větrné čidlo ji ochrání. Sluneční čidlo zase zabrání přehřívání interiéru.


Komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® switch si můžete představit jako elegantní "krabičku", kterou doma zapojíte do elektřiny, připojíte k internetu a můžete začít okamžitě využívat. Do svého chytrého telefonu si pak stáhnete aplikaci, se kterou ovládáte domácnost stejně snadno, jako například vytočíte číslo nebo napíšete zprávu. Ovládání je možné také pomocí dálkového či nástěnného ovladače, z tabletu či počítače nebo pomocí hlasového asistenta. Přímo na zařízení najdete dvě tlačítka, na každé z nich můžete nastavit svůj oblíbený scénář, třeba pro odchod a příchod domů.

 

 

 

O systému TaHoma® switch

 

TaHoma® switch je systém automatizace domácnosti, který se stará o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony. Bezpečí vašeho domu zaručuje zpětnou vazbou a podporou zabezpečení celého objektu.

 

 

Systém můžete propojit s více než 300 kompatibilními výrobky od Somfy a řadou dalších produktů. Scénář třeba pro váš odchod z domu může vypadat třeba takto: Kliknete na tlačítko na zařízení a obratem zhasnou všechna světla opatřená chytrými žárovkami Philips Hue, žaluzie a rolety se nastaví do požadované pozice, zakóduje se alarm, aktivují kamery, otevřou se garážová vrata a vjezdová brána a za vámi se vrata i brána zase bezpečně uzavřou, stejně tak chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper.

TaHoma® switch nejen že neruší jako nevzhledné wifi routery - vypadá elegantně a hladce zapadne do interiéru pokoje.


Zjistěte o systému TaHoma® switch víc, nebo se na nás rovnou obraťte.

Chcete o automatizaci zjistit více?

 

Ozvěte se nám, rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat to pravé řešení právě pro vaše potřeby.


 

 

 

 
 
 
 

TYMO s.r.o.

Obchodní 928

392 01 Soběslav

 
 

mobil: +420 602 442 835

e-mail: info@tymo.cz

facebook climax

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 602 442 835
     
  info@tymo.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT