CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Automatizace domácnosti v podání Somfy

 

Pohodlí, bezpečí a úspora energií doslova pod palcem.

 

Pohodlné, bezpečné a úsporné ovládání domácnosti

 

Představte si ten komfort, kdy se všechny žaluzie vaší domácnosti přizpůsobí vašemu požadavku jen na základě jednoho kliknutí na chytrém telefonu. Přesně to nabízí automatizace domácnosti od našeho partnera, společnosti Somfy. Na výběr máte ze dvou systémů - TaHoma® a Connexoon.

 


 

Můžete se na nás spolehnout, zajistíme profesionální instalaci i servis výrobků Somfy

 

Chytrá domácnost, o které jste vždy snili

 

V automatizované domácnosti můžete pohodlně ovládat ze svého mobilního telefonu nebo jiného zařízení nejen stínění, ale i osvětlení a přístup k domu. Získáte nejen vysoký komfort, ale i bezpečí a úspory na vytápění.

 

 

Stačí telefon s připojením na internet a ovládání domácnosti máte pod palcem.


Všechny kompatibilní prvky domácnosti snadno připojíte k jednomu ze systémů TaHoma® nebo Connexoon, které Somfy vyvinulo právě za tímto účelem.

 

Každý ze systémů si můžete představit jako elegantní "krabičku", kterou doma zapojíte do elektřiny, připojíte k internetu a můžete začít okamžitě využívat. Do svého chytrého telefonu si pak stáhnete aplikaci, se kterou ovládáte domácnost stejně snadno, jako například vytočíte číslo nebo napíšete zprávu. Ovládání je možné také z tabletu nebo počítače.

 

O systému TaHoma®

 

TaHoma® je systém automatizace domácnosti, který se stará o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony. Bezpečí vašeho domu zaručuje zpětnou vazbou a podporou zabezpečení celého objektu.

TaHoma® nejen že neruší jako nevzhledné wifi routery - vypadá elegantně a hladce zapadne do interiéru pokoje.

 

Zjistěte o systému TaHoma® víc, nebo se na nás rovnou obraťte.

 

 

Aplikace Connexoon

 

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon, z nichž každá se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění (Connexoon Window), druhá o vrata a bránu (Connexoon Access), třetí o terasu (Connexoon Terrace).

 


Pro každý z prvků domácnosti jedna aplikace. Při koupi Connexoonu si můžete vybrat libovolnou kombinaci dvou aplikací.

 

 

Ovládání je stejně snadné jako u systému TaHoma®, Connexoon však nepropojí celou domácnost. Při nákupu si můžete vybrat libovolnou kombinaci dvou aplikací, se kterými svůj Connexoon dostanete.

 

Zjistěte o Connexoonu víc, nebo se na nás rovnou obraťte.

 

 

Somfy ONE

 

Objevte Somfy ONE, novinku pro pohodlné, a přitom dokonalé zabezpečení vaší domácnosti. Získejte první kameru s integrovanou sirénou a pohybovým senzorem!

 

Zjistěte o Somfy ONE víc, nebo se na nás rovnou obraťte.

 

 

Chcete o automatizaci zjistit víc?

 

Ozvěte se nám, rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat to pravé řešení právě pro vaše potřeby.

 

 

 
 
 
 

TYMO s.r.o.

Obchodní 928

392 01 Soběslav

 
 

mobil: +420 602 442 835

e-mail: info@tymo.cz

facebook climax

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 602 442 835
     
  info@tymo.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT